close
تبلیغات در اینترنت
خانواده ی کنکوریا
درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام
 • گروه الو روانشناس

  گروه الو روانشناس

 • اگر مدام کارهایتان را به تاخیر می‌اندازید احتمالا به این اختلال دچار هستید

  اگر مدام کارهایتان را به تاخیر می‌اندازید احتمالا به این اختلال دچار هستید

 • تازه ترين اطلاعيه سازمان نظام روانشناسي درخصوص دوره کارورزی

  تازه ترين اطلاعيه سازمان نظام روانشناسي درخصوص دوره کارورزی

 • «گل» دومین مخدر مصرفی کشور معرفی شد

  «گل» دومین مخدر مصرفی کشور معرفی شد

 • چگونه بعد از ماه رمضان چاق نشویم؟

  چگونه بعد از ماه رمضان چاق نشویم؟

برنامه اندروید مشاور تحصیلی

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید

 

زندگی از نو بسازبرنامه اندروید اول : رابط کاربری بالا و در عین حال حجم خیلی کمی داره و شامل طبقه بندی از متون و مقالات برگزیده مشاوره ای میشه که البته اکثریتش در سایت خودمون هست و بعضی از آنها متعلق به همکاران دیگر هست .


(دانلود (رمز فایل: www.konkur.in)


استاد افشار مشاور کنکوربرنامه اندروید دوم : بیشتر به نیت مشاوره های تحصیلی صوتی کوتاه و کم حجم طراحی شده و در این نسخه سعی شده سوالات متداول کنکوریها در ماه بهمن پوشش بدیم ؛ البته فایل صوتی مشاوره ها این برنامه جدیده و در سایت نیست و قرار هم نخواهد گرفت و چون برای گوش دادن نیازی نیست به اینترنت متصل باشین ، هزینه ای براتون نداره و در هرجا و موقعیتی می تونید با تلفن همراه یا تبلت اندرویدی کلیپ ها کنکوری گوش کنید .


انشالله تا ماه اسفند بروز رسانی هر دونسخه برنامه با محتوای جدید و موثر مشاوره ای (بخصوص دوران طلایی نوروز) انجام میشه .

کارگاه مشاوره تحصیلی ویژه والدین

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید

همه پدر و مادرها دوست دارند که دانش آموزان شان در اتاق ببندند و بشینن خوب درس بخونن و نمره و رتبه عالی بیارن و همه خود به خود حل باشه ... اما همیشه اینگونه نیست . درسته ؟؟


اولیا موفق کنکوری ها چه کارهایی باید برای دانش آموزان خود انجام بدن ؟

برای اینکه بچه مون موفق بشه در کنکور وظیفه اولیا چیه ؟

آیا فقط حمایت مادی والدین از کنکوریها کافیه ؟

چرا خونه برای بعضی دانش آموزان حریم امن و آرامش هست و برای برخی ها جولانگاه استرس های بیهوده ؟

و جواب هزار یک سوال دیگه شما پدر و مادر عزیز

دراصولی ترین روش های برخورد و آموزش اولیا کنکوری ها با متودهای دکتر افشار

در 2 ساعت برنامه رایگان برای شما از اینجا دریافت کنیدکلیک کنیدصحبت های استاد افشار با اولیا کنکوریها و دانش آموزان سال سوم دبیرستان

نحوه رفتار اولیا ککوری ها با داوطلبان

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید

اولیای آموزش دیده سنگ بنای دانش آموزی موفق تر است


سلام

 بعد از کلی پیشنهاد و درخواست و پیگیری ها ما ؛

 اولین جلسه مشاوره استاد علیرضا افشار روانشناختی طرز صحیح برخورد با داوطلبان کنکور و ارتباط موثر اونا با والدین شون برگزار کنند . در این جلسه که فقط اولیا در آن حضور داشتن ، سعی شده حرف های دل بچه ها به زبان ساده و قابل فهم از زبان مشاور شما به گوش پدر و مادرهای عزیز برسه و امیدوارم که تونسته باشیم گام موثری در جهت بهتر شدن این روابط برداریم . برای تغییر در نحوه برخورد والدین و بیمه شدنت از برخی مسائل و مشکلات و تنش  ها ناخواسته ، حتما این جلسه رو به این عزیزان هدیه کن .

موضوعات اصلی : ترغیب به درگیر کردن خود در روند اجرایی ٦ ماهه کنکور شما (از آذر تا خرداد94) ،ایجاد محیطی آرام در منزل برای مطالعه، نحوه برخورد با افت خیز ترازها و کارنامه ها، طرز صحیح انتظار از شما در قبال محیا کردن امکانات، آموزش های روانشناختی در جهت بهبود روحیه داوطلبان و ....

پیشاپیش از همه بزرگترهایی که محبت داشتن نسبت به برگزار این جلسه و تداوم اون رو خواستار شدن ، تشکر می کنیم . با امید خدا همه تلاش مون می کنیم تا دانش آموزانی به مراتب سخت کوش تر داشته باشیم و این همه صرف وقت و هزینه و گاها" استرس براشون جواب بده


    دانلود همایش اولیای مطلع ، کنکوری موفق   (دریافت همایش)


دانلود فایل PDF  در ارتباط با ارتباط موثر و مفید والدین و دانش آموزان

کنکوریهای 94 گام اول با مشاور مستحکم بردار

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید

 

 

 

 

 

 

با توجه به روزهای باقی مانده تا کنکور نود سه حساسیت ایجاد روحیه مثبت توام با آرامش برای تک تک شما داوطلبان پر تلاش امروز رو اختصاص دادیم به مقاله انگیزشی هفته آخر کنکور از جناب دکتر علیرضا افشار و یک مژده برای شروع طوفانی کنکوریهای 94 انشالله

همه چیز تغییر می کند، چرا که همه چیز در تکاپو است. همه چیز جریان دارد ، همه چیز در حال رشد است ، چرا تو در حال رشد نباشی ؟ ، چرا تو حرکتی بجا و به موقع انجام ندهی تا زندگی خودت رو نجات بدی ؟ ؟ ؟

 

تنها لازمه یک جرکت و پویایی و رشد یک چیز است و آن اراده است .

 

باید اراده ای قوی و پولادی داشته باشی تا موفق بشی . اگه به صخره نگاه کنی ، یک تخته سنگ مرده است . اما چقدر قوی و محکم به نظر می رسد . ولی چون مرده است اراده ای ندارد . اما یک دانه ظریف رو نگاه کن ، دانه بسیار شکننده است اما چون زنده است ، اراده دارد ؛ و چون اراده دارد پس قدرت دارد و در نهایت دل سخت صخره را می شکافد و خود را به نور می رساند .

 

آیا تو کمتر از یم دانه ظریف هستی ، دانه ای به آن کوچکی اراده ای دارد که می تواند سنگ را بشکافد و از درون آن بیرون آید . پس بیا و همراه من باش و پیوسته سرشار از عزمی استوار و محکم باش و باقی ماجرا را به (او) واگذار کن . آنگاه درخواهی یافت که حقیقت تو همشانه اراده گام بر می دارد . چرا که خداوند حقیقت است و تو اراده آن .

 

تو یه جاهایی دویدم یه جاهایی پاهام از شدت خستگی بی تاب شدن نای راه رفتن نداشتم،چه شبایی که گریه کردم و چه روزایی که به شوق رسیدن به آرزوم تلاش کردم.
ولی یه چیز جالب همه این خوبیو بدی مثه بقیه چیزای سخت که آرزوی زود تموم شدنشو داشتم تموم شد گذشت نه یک روز نه یک ماه بلکه چند سال،بعد کنکور اونقدر واسه من شرایط مشابه بوجود اومد که تو هرکدومشون دقیقا مثه زمان کنکور دعا میکردم که زود بگذره ،اما الان حس میکنم کنکور در مقابلشون هیچه! تنها چیزی که به همراه تمام اون خاطرات مونده اینه که هر بار که از خدا کمک خواستم کمکم کرد،اشتباه نکن من آدم فوق العاده و بدون اشتباهی نیستم،قطعا خطا هم کردم اما اون بود که فوق العاده بوده و هست اونه که بهم ویژه کمک کرده و میکنه،رفیق دلتنگیام بود به گله و شکایتم بدون ناراحتی گوش کرده و میکنه ،خوشحالم که توهم این رفیقو داری ،لطفا الان پاشو سریع برو یه جای آروم که کسی غیر خودت نباشه اگه شبه چراغ روشن نکن ،بشین روی زمین از ته دلت بگو(بگو،به زبون بیار ،توی دلت نگو ،طوری بگو که خودت صدای خودتو بشنوی)بگو خدا جون من اینجا تنهای تنهام تو تنها کسی هستی که از کمو زیادم باخبری، خوب و بدم واست معلومه تو تنها کسی هستی که مشکلاتمو میدونی،با هرکی صادق نباشم با تو یکی نمیتونم صادق نباشم آخه تو همه چی رو میبینی و میدونی کم کاریا و تلامو هرکی ندونه تو خوب میدونی!با تموم وجود ازت میخوام کمکم کنی ،کمکم کن این زمان باقی مونده در کنار تو بجنگم توانمو زیاد کن،به ذهنم به چشمام به تمام وجودم قدرت ببخش تا نهایت تلاشمو بکنم،بابت همه چبز شکر،ممنونتم خدا که هستی که از همه بهتر دردمو میدونی و چقدر آروم میشم و خیالم راحت میشه وقتی یادم میاد مواظبمی، منم عهد میبندم که دریغ نکنم و از هیچ تلاشی کوتاهی نکنم،تا الان هرچی بودم هیچ از این به بعد میجنگم مثه یه جنگجو که برای دفاع از آرمانهاش تا سر حد جونشم میره بعد بلند شو و شروع کن به وفا کردن به عهدت مطمئن باش اونم ویژه به عهدش وفا میکنه، به خودت قول بده که اگه بدترین مشکلاتم بوجود بیاد عهدشکنی نمیکنی پاشو همین الان نگو این کارا اثر نداره به عنوان کسی که با این کار نتیجه گرفتم میگم ،خدای خیلی مهربون تلاش تو و مشکلات تو رو میبینه،میبینه با چه شرایطی داری تلاش میکنی و درست همونجایی که بهش نیاز داری به طرز عجیبی که اصلا فکرشو نمیکنی به دادت میرسه و معجزه میکنه! نمیگم توی این مدت معجزه کن نه،تو هدفتو ول نکن تو سر عهدت بمون خدا خودش معجزه میکنه قسم میخورم اگه تو تمام تلاشتو بکنی،معجزه خدا رو خواهی دید شک نکن،زمان باقی مونده زمان وفای به عهد تویه به خدا نشون بده که سر عهدت هستی نشون بده که میجنگی حتی با وجود تمام مشکلات،میدونم خسته ای میدونم یه وقتایی استرس شدید میگیری اما تا انتها چیزی نمونده ،اگه تا الان خوب خوندی یا نخوندی مهم نیست مهم امروز تو و چند روز باقیموندست درگیر گذشته نباش الان مهمه چون خوب و بد کارتو تو این چند روز تثبیت میشه تو الان هرکار بکنی اثرش چند برابر قبله!الان مثه اون دقیقه های قبل امتحانه که تند تند کتابو ورق میزنی که بری امتحان بدی و عجیبه که خوبم تو ذهن آدم میمونه میشه من مطمئنم نشه هم مهم نیست مهم اینه که تو دریغ نکردی از تلاش،استرس بزرگترین دشمنه هیچ آدم عاقلی با دشمنش همراه نمیشه،یه کم استرس خوبه ها چون هی بهت یادآوری میکنه تا موفقیت چیزی نمونده بدو!!!! خدا بهترینه مطمئن باش دستی رو که بسوش بلند بشه نا امید برنمیگردونه اما بشرطی که خودتم بخوای بسم ا... حتی اگه 1روز مونده نذار از دست بره بخدا اعتماد داشته باش ،تلاشتو بکن بدو محکم قدم های آخر باید محکم بر داشته بشه تا تو رو به مقصد برسونه


و اینبار به خاطر دل خودتم که شده از ته دل واسه هدفت بجنگ نگو دیره،نگو نمیشه فایده نداره قسم میخورم اگه یه روز آخر رو هرکی بجنگه نتیجه همون یه روزو میگیره تو تویه این مدت درست باش ببین نتیجش چی میشه،فرض محال اگه به هدفتم نرسی لااقل به خودت افتخار میکنی که این مدت کوتاه رو واسه دلت واسه هدفت واسه شادی پدر و مادرت و هرکی که واست مهمه تلاش کردی . اینو بدون که تنها تعداد معدودی از ما می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم ، اما اگر عشق داشته باشیم می توانیم کارهای کوچک فراوانی تو همین 2 هفته انجام بدیم . فقط عاشق واقعی باش ،به قول شکسپیر، عاشق واقعی عشق اش رو بروز میده.


مثل نگه داشتن نخ بادبادک در باد و طوفان ، بخاطر وفا به عهدتم که شده تلاش کن و با خوشحالی بجنگ ،نا امید شیطونه، تو رفیق خدایی و تنها خود را درون دل خدا پرتاب کن،،، و تطهیر شو ،،، تسلیم شو ،،، و دوباره متولد شو ،،، مقاومت نکن و تنها تسلیم شو ،،،، آنگاه ، معجزه را به تماشا بنشین ( باید بهش امیدوار باشی )

آنکه خدا را دارد ، چه کم دارد ؟ و آنکه خدا را ندارد، پس چه دارد ؟گمراهی
چند دستگی و بی ثباتی
صد و یک راه نرفته
و کلی سوال و دغدغه ذهنی
 همه اینا بذار کنار و مثل ذره بین همه انرژی و افکارت متوجه یک جهت کن
شاید تو هم یک جلسه اش رو نیاز داری


مشاوره خصوصی ، برنامه ریزی ، نظارت و پیگیری !

یکی از مهمترین دلایل ضعف دانش آموزان در داشتن نتیجه و رتبه مطلبوب همین استارت راه است

 

 • تنظیم برنامه روزانه برای در 3

  بار تایم تماس در هفته و پیگیری اوضاع درسی شما

 • پیگیری روزانه و تماس با دانش آموز از طریق پیامک

 • شما میتونین در مواقع نیاز با ارسال یه پیامک از مشاور وقت بگیرین و صحبت کنین !

برگزاری کارگاه های هفتگی در آموزشگاه های کنکور،مدارس برتر و ... مشابه نمونه های موجود سایت

تماس با  استاد  09358960503

 


مشاوره ماهانه (برنامه ریزی و آموزش)
مشاوره تک جلسه ای (سوال و جواب)
پیامک "وقت مشاوره" به : 09358960503

در 3 هفته " از پیله ات بیرون بیا و پروانه شو "

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید

همایش جذاب و بسیار تاثیر گذار دکتر افشار در مورد 3 هفته پایانی تا کنکور سراسری 93

 محتوا انگیزشی ، سوال و جواب های متداول و نحوه مدیریت بروی احساسات و هیجانات والدین و داوطلبان

سلام دوستان عزیز این آخرین توصیه های مهم استاد افشار در مورد دوران جمع بندی و هفته های پایانی کنکور هست که تونستیم ضبط کنیم و برای شما قرار بدیم


لینک دانلود همایش 12 خرداد 93 از اینجا می تونید گوش بدین

 

مشاوره ماهانه (برنامه ریزی و آموزش)
مشاوره تک جلسه ای (سوال و جواب)
پیامک "وقت مشاوره" به : 09358960503

مشاوره ویژه کنکور..................نقش والدین در دوماه اخر

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید

بیشک والدین تأثیر بسیار زیادی در موفقیت دانشآموزان سال چهارمی دارد و این تأثیر در سالهای گذشته، بارها و بارها ثابت شده است اما در ماههای پایانی مثلاً حدود دو ماه مانده به کنکور، نقش والدین پررنگتر و تأثیر آن بیشتر میشود. شیوهی صحیح عملکرد والدین در قبال فرزندانشان، به طوری که بتواند بیشترین تأثیر و سهم را در موفقیت آنها داشته باشد، عبارتند از: 

ادامه در ادامه مطلب>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

توضیحات بیشتر / دانلود

مشاوره ویژه کنکور..................نقش خانواده در کاهش اضطراب کنکور

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید
این روزها تب کنکور همگانی شده و خانوادههایی که فرزند کنکوری دارند، سخت درگیر هستند. از همه مهمتر، داوطلبان هستند که درگیر فشارها و استرس ناشی از نزدیک شدن به کنکور هستند که تعیین کنندهی موفقیت و یا عدم موفقیت آنان بعد از سالها تلاش و کوشش است. برخورد با مسألهی کنکور و گذراندن روزهای سخت قبل از آن برای عدهای از داوطلبان، حالت بحرانی پیدا میکند و این بحران و اضطرابهای ناشی از آن در وضعیتهای گوناگون و از نگاهی به نگاه دیگر متفاوت است که گاه خود داوطلبان را درگیر میسازد و در مواقعی نیز خانوادهها در این وضعیت بحرانی و شرایط استرسزا درگیر میشوند.
 
نقش خانوادهها در کاهش اضطراب کنکور:

ادامه مطلب>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
توضیحات بیشتر / دانلود

مشاوره ویژه کنکور..................افت تحصیلی و نقش خانواده

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید
 

من این درس را دوست ندارم! اصلاً چرا باید یک سری فرمول را حفظ کنم که به هیچ دردی نمیخورند! من این درس را دوست ندارم! چرا باید یک سری اسم و تعریف بدانم! اصلاً من درس خواندن را دوست ندارم! وای از وقتی کهکار به اینجا برسد که دانشآموزی که پسر، دختر یا خواهر و برادر ما است، ابراز بیزاری از درس و مدرسه را بکند!

ادامه مطلب>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

توضیحات بیشتر / دانلود

مشاوره ویژه کنکور..................والدین و کنکور

t.me/alo_ravanshenas_ir : در تلگرام به ما بپیوندید
مسأله‌‌ی کنکور در خانواده‌‌های مختلف واکنشهای متفاوتی را به وجود میآورد. بعضی از والدین بیتفاوتند و خیلیها کاری به فرزندانشان ندارند. بعضیها اوضاع و شرایط را تسهیل کرده و امکانات لازم را فراهم میآورند. تعدادی از والدین هم حساسیت زیادی به موضوع نشان میدهند و سعی میکنند این حساسیت را در فرزندانشان نیز تقویت کنند. والدینی هم هستند که به دلیل عدم رضایت از نوع فعالیت و تلاش فرزندانشان برای کنکور، از اهرمهای فشار استفاده میکنند. اما مناسبترین روش و بهترین راهکارها برای این مسأله، کدام است؟
 
واقعگرایی:
ادامه مطلب>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
توضیحات بیشتر / دانلود
زندگی انسان داستانی واقعی است که اگر دلاورانه بر صحنه آید، به لذتی پیش از آنچه از افسانهها انتظار میرود، منجر میشود و تدارک رسیدن به زندگی آرام و اهداف خوشایند زندگی مربوط به دیروز، به دست همه چیز از حالا شروع میشود.

آیا به عنوان پدر یا مادر نقش سازنده و مؤثری داشتهام؟ چهقدر به فرزندم امیدواری و دلگرمی را هدیه دادهام؟ چه تصویر ذهنی در بستر فکری او نقش بسته؟ چهقدر از این نقش را به او دادهام؟ 

والدین گرامی حتماً میدانید که تصویر ذهنی هر انسانی چهقدر در حس اعتماد و اطمینان او نقش دارد. آیا اکنون این تصویر در فرزند شما نقش گرفته؟ اگر پاسخ شما منفی است، شاید نکات زیر بتواند شما را در این امر یاری کند. چرا که بیشتر دشواریها و نگرانی ما ناشی از شکلگیری ناقص یا عدم شکلگیری این تصویر است.
 
 برای این منظور ابتدا:
اداکه مطلب>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
توضیحات بیشتر / دانلود