close
تبلیغات در اینترنت
افکار و گناهان جنسی
loading...

وبسایت ( الو روانشناس ؟)

افکار و گناهان جنسی

مشاوره: گناهان جنسی و خود ارضایی

سوال :

سلام
پسری ۲۳ ساله هستم که امکان ازدواج برام فراهم نیست ولی شهوتم بسیار زیاد است گاهی اوقات به خود ارضایی از طریق فیلم و عکس روی می آورم اما در بیشتر موارد قبل از انزال دست از کار می کشم و تا جنابت کار را ادامه نمی دهم ولی به هر حال از وضع موجود راضی نیستم احساس گناه می کنم و قصد ترک این عمل را دارم پیشنهاد شما چیست ؟ (لطفا راهکار عملی نه نصیحت ) آیا مواد غذایی خاصی برای کاهش میل جنسی وجود دارد چون تمایلی به استفاده از دارو ندارم.جواب :
فرهاد فرخي بازدید : 211 پنجشنبه 06 فروردين 1394 زمان : 11:51 نظرات ()

مشاور ازدواج و خانواده...کدوم راه درست و کدوم راه غلطه

سلام
چرا سلامت دختری که مقید به چارچوب اخلاقی و سلامت جسم و روحش هست برای اکثر آقایون حداقل کسانی که من باهاشون مواجه بودم غیرعقلانی به حساب میاد. آیا بکارت جسمی و البته روحی (که از نظر من خیلی مهمتره) اینقدر سخت و غیرمنطقیه که آقا پسرها در برابر اطلاع از این امر واقعا متعجب میشن که مگه میشه؟!!! آدم چیز به این مهمی (سکس) رو تجربه نکرده باشه به نظر اونها پایبندی یه دختر و کنترل کردن خود در برابر مسائل جنسی و مهار اون تا زمان ازدواج براشون واقعا عجیب و غریبه و گاها انگ امل یا خرافه نگر و ... به این جور دخترها زده میشه.
آیا واقعا ما اونقدر به سمت زندگی های متمدن امروزی پیش رفتیم که ارزشهامون به کلی از بین رفته و برای داشتن یک رابطه سالم منطقی و دوستانه باید پیشینه ای کاملا باتجربه در زمینه مسائل جنسی و یا انگیزه تندی به ایجاد رابطه اونهم در حد کمال و تمام داشته باشیم.
این سوال را از زبان کسی مطرح میکنم که با وجود اعتقاد قوی به اعتقاداتش گاهی دچار سرخوردگی میشه که کدوم راه درست و کدوم راه غلطه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائیدجواب :
فرهاد فرخي بازدید : 163 یکشنبه 09 آذر 1393 زمان : 10:39 نظرات ()

با افکار و نگاه جنسی چه کنم؟

سوال :

سلام

تفکر و نگاه من به هر دختر و زنی که توی روابط اجتماعی باهاش آشنا می شم جنسی است و خودم واقعا از این تفکرها خوشم نمیاد ولی نمیتونم باهاشون کاری کنم چون همیشه توی ذهن من هستند لطفا کمکم کنید.

جواب :
فرهاد فرخي بازدید : 181 جمعه 16 آبان 1393 زمان : 20:59 نظرات ()

بخش مشاوره ازدواج...با افکار و نگاه جنسی چه کنم 2

 

سوال : 

با سلام مجدد قبول  اما من در حال حاضر که شرایط ازدواج رو ندارم چکار کنم

فرهاد فرخي بازدید : 409 پنجشنبه 17 آذر 1390 زمان : 11:51 نظرات ()

بخش مشاوره ازدواج...کدوم راه درست و کدوم راه غلطه

 

سلام 
چرا سلامت دختری که مقید به چارچوب اخلاقی و سلامت جسم و روحش هست برای اکثر آقایون حداقل کسانی که من باهاشون مواجه بودم غیرعقلانی به حساب میاد. آیا بکارت جسمی و البته روحی (که از نظر من خیلی مهمتره) اینقدر سخت و غیرمنطقیه که آقا پسرها در برابر اطلاع از این امر واقعا متعجب میشن که مگه میشه؟!!! آدم چیز به این مهمی (سکس) رو تجربه نکرده باشه به نظر اونها پایبندی یه دختر و کنترل کردن خود در برابر مسائل جنسی و مهار اون تا زمان ازدواج براشون واقعا عجیب و غریبه و گاها انگ امل یا خرافه نگر و ... به این جور دخترها زده میشه
آیا واقعا ما اونقدر به سمت زندگی های متمدن امروزی  پیش رفتیم که ارزشهامون به کلی از بین رفته و برای داشتن یک رابطه سالم منطقی و دوستانه باید پیشینه ای کاملا باتجربه در زمینه مسائل جنسی و یا انگیزه تندی به ایجاد رابطه اونهم در حد کمال و تمام داشته باشیم.
این سوال را از زبان کسی مطرح میکنم که با وجود اعتقاد قوی به اعتقاداتش گاهی دچار سرخوردگی میشه که کدوم راه درست و کدوم راه غلطه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

فرهاد فرخي بازدید : 369 سه شنبه 15 آذر 1390 زمان : 11:48 نظرات ()

بخش مشاوره ازدواج...گناهان جنسی و خود ارضایی

 

سوال :

 

سلام
پسری ۲۳ ساله هستم که امکان ازدواج برام فراهم نیست ولی شهوتم بسیار زیاد است گاهی اوقات به خود ارضایی از طریق فیلم و عکس روی می آورم اما در بیشتر موارد قبل از انزال دست از کار می کشم و تا جنابت کار را ادامه نمی دهم ولی به هر حال از وضع موجود راضی نیستم احساس گناه می کنم و قصد ترک این عمل را دارم پیشنهاد شما چیست ؟ (لطفا راهکار عملی نه نصیحت ) آیا مواد غذایی خاصی برای کاهش میل جنسی وجود دارد چون تمایلی به استفاده از دارو ندارم.

 

 

فرهاد فرخي بازدید : 501 دوشنبه 14 آذر 1390 زمان : 11:47 نظرات ()

بخش مشاوره ازدواج...مشکل نوجوان

 

سوال :

 

سلام
دختری 19 ساله حدود 2سال است که با یکی از پسرهای فامیل( 30ساله )ارتباط با موبایل و بیشتر به صورت مسیج دارد به طوری که این ارتباط تلفنی عاشقانه شدیدا نزدیک و بیشتر شبیه ارضای نیازهای جنسی شده ومسیج ها بسیار تحریک کننده و ناجور شده .خانواده دختر مدتی است که از شکل ارتباط باخبر شده و چندبار اقدام به گرفتن گوشی کرده اندودخترهربار به نحوی گوشی را بدست اورده .پسر به دختر پیشنهاد ازدواج داده امادختر شرایط پسررا قبول ندارد نه میتواند رهایش کند نه ازدواج رابا خانواده مطرح کند . طرفین سنخیتی با هم نداشته وپسر شرایط مناسبی برای ازدواج نداردودختر هم تجربه ارتباط قبلی نداشته و شدیدا تحت تاثیر جاذبه های جنسی این رابطه است ودختر از توجه و حمایت خانواده برخوردار است . به نظرشما خانواده اش برای رهایی ازاین بحران وگناه چه باید بکنند؟ممنون میشم جواب بدید.

 

 

فرهاد فرخي بازدید : 327 یکشنبه 13 آذر 1390 زمان : 11:46 نظرات ()

بخش مشاوره ازدواج...نیاز جنسی ازارم میده

 

سوال:

سلام

من پسری 22 ساله هستم که نیاز جنسی به شدت ازارم میده و هر کاری هم میکنم نمیتونم فراموشش کنم الانم که امکان ازدواج ندارم این نیاز منو وادار به خود ارضایی میکنه و حتی باعث میشه فیلم های سکسی نگاه کنم از طرفی هم چون نماز میخونم و ادم معتقدی هستم این کارا بیشتر داغونم میکنه و باعث میشه نسبت به زندگی نا امید باشم لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید

 

فرهاد فرخي بازدید : 351 شنبه 12 آذر 1390 زمان : 11:43 نظرات ()

بخش مشاوره ازدواج...افکار جنسی

 

سوال:

سلام

من دختری هستم که خیلی دچار افکار جنسی می شم خیلی تمایل به خود ارضایی دارم ولی الان 55 روز است پاکم خیلی تو فشارم نمی تونم مشکلم را به کسی بگم لطفا التماس می کنم کمکم کنید

 

فرهاد فرخي بازدید : 352 جمعه 11 آذر 1390 زمان : 11:41 نظرات ()

بخش مشاوره ازدواج...خود ارضایی های دوران نوجوانی

 

سوال :

سلام

یکی از اشناهام که پسر هست قصد ازدواج دارد با یه دختر خوبی رو داره اما به من گفت که قبلا (در نوجوانی خود ارضایی می کرده و الان هم بعضی وقتها اون هم به ندرت مواقعی که نمی تونه واقعا خودشو کنترل کنه). بهم میگه که می ترسم در اینده عوارض خود ارضایی هایی که قبلا داشتم گریبانم رو بگیره. ایا راهی هست؟

فرهاد فرخي بازدید : 319 پنجشنبه 10 آذر 1390 زمان : 11:40 نظرات ()

تعداد صفحات : 3

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
الو روانشناس با هدف ترويج بحث هاي روانشناسي و مشاوره فعاليت خود را از سال 89 اغاز نموده و تا كنون جزو برترين سايت هاي مشاوره و روانشناسي فارسي زبان ميباشد.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
  نظرسنجی
  (یک کلام حرف حساب) را چگونه ارزیابی میکنید؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2895
 • کل نظرات : 481
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 6005
 • آی پی امروز : 344
 • آی پی دیروز : 242
 • بازدید امروز : 1,643
 • باردید دیروز : 1,600
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 1,643
 • بازدید ماه : 34,043
 • بازدید سال : 156,461
 • بازدید کلی : 3,406,036
 • کدهای اختصاصی