درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش مطالب روان شناسی...همسر شوهرت باش نه مامانش !

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : چهارشنبه 9 آذر 1390

 نیاز خانمها چیست؟ و با آنها چگونه برخورد كنیم. نیاز آقایان چیست؟ و با آنها چگونه برخورد كنیم.

اولین نیاز آقایان: لطفاً همسر شوهرت باش نه مامانش چون آقایان دوست ندارند مثل بچه ها با آنها برخورد كنید. مثلاً 1- به نیت كمك، كارهای شخصی مرد را انجام می دهند . 2- با جمله ها بازی می كنند تا از کلام او نگفته ها را بشنوند. 3- خانمها فكر می كنند آقایان فراموشكار، كم حافظه و بیحوصله اند. 4 -خانمها آقایان را نكوهش می كنند .

5- خانمها یك كارهایی را خودشان به عهده می گیرند و فكر می كنند آقا نمیتواند. دائم اشتباهات آقایان را به آنها گوشزد می كنند.

خانم ها بهتر است از توانمندی شوهرشان با آنها صحبت كنند آنها را سركوب نکنند. كارهایی كه خود آقایان می توانند انجام بدهند برایشان انجام ندهید. بگذارید خودشان انجام بدهند . به آنها امر و نهی نكنید به آنها دستور ندهید . به آنها اعتماد كنید از همان كودكی . هر كاری كه مامان بازی بوده را نسبت به شوهرتان انجام ندهید.

 

آقایان نیاز به استدلال و تفكر دارند. وقتی آقایان ذهن درگیری دارند دوست دارند در تنهایی فكر كنند. مزاحم آنها نشوید رهایشان كنید. مردها تشنه ، و محتاج تشكرند نیاز دارند كه از آنها تشكر شود خانم ها دو جا این كار را نمی كنند 1- وقتی كار كوچكی است. 2- وقتی وظیفه شان را انجام بدهند. آقایان نیازمند تعریف وتمجید هستند یعنی وقتی كاری انجام می دهند بگویید آفرین.

خدا به پیغمبر می گوید : می دانی من هستی را خلق نكردم مگر به خاطر تو می دانی تو و هستی را خلق نكردم مگر برای علی و می دانی تو و هستی و علی را خلق نكردم مگر به خاطر فاطمه . اگر فاطمه نبود هیچكدامتان را خلق نمی كردم هستی طفیلی یك زن است .خانمها : محدوده حرف زدنتان را مشخص كنید آقایان زمانی به شما دل می دهند كه بتوانند روی حرفتان تمركز كنند. اگر نگویید هدفتان از ، محدوده حرف زدنتان چیست آقایان صحبت نمی كنند . اگر هدف و زمان و حدود را مشخص كنید آقایان با شما حرف می زنند . اگر همیشه به آنها زمان بدهید حاضرند حرفتان را گوش كنند. " به او بگویید 5 دقیقه می خواهم یك جریانی را تعریف كنم" . مردها باید مورد تأیید قرار بگیرند اگر خواستند كاری انجام بدهند به آنها نگویید نه ، به آنها بگویید تو می توانی تو توانایی آن راداری.براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :