درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

مشاوره ازدواج : پاسخ خدا به من !

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : چهارشنبه 14 دي 1390

سوال :

سلام

از توجه و دقتتون به سوالها بسیار ممنونم ، من دختری هستم مذهبی و غیر تعصبی ،به اعتقاداتم خیلی احترام میذارم و اهداف بزرگی توی ذهنم دارم برای آینده ی اسلام .راستش جریان اینه که پسری به بنده ابراز علاقه کرده ، من رو به نام فامیلم صدا میزنه تا به حال کمتر از نام فامیلم به من چیزی نگفته به هیچ عنوان از من تقاضای شماره تلفن نکرده ظاهرا پسر خوبیه ولی تا اینجا که از صحبت ها و رفتارهاش متوجه شدم ، ظاهرا میترسه که قدم جلو بذاره این درحالیه که به من علاقه نشون داده ولی فکر میکنه که توقع خانواده ی من خیلی بالاست ! یه چنتایی دروغ هم بهم گفته که البته بعد حقیقتش رو بهم گفت و این من رو دچار شک و تردید کرده که آیا بقیه ی حرفاش درستن یا نه ؟ من از دروغ متنفرم و به همین خاطر تا به حال با او در عین سادگی ، صادق بودم .....تا به حال خیلی از خداوند از طریق قرآن جواب گرفتم که بسیار من رو خوشحال یا حیرت زده کرده .راستش در مورد پاسخ خداوند میخواستم بگم روزی که به من ابراز علاقه کرد من با نهایت احساسم سراغ دوست همیشگیم "خدا" رفتم سراغ کلامش - قرآن - حقیقتش نام سوره رو که دیدم ماتم برد ! و دیگه توانی برای خوندن سوره نداشتم تنها کاری که کردم اشک ریختم و شماره ی صفحه ی قرآن رو حفظ کردم که در فرصتی مناسب معنی آیات رو بخونم ...سوره ی نور ص 351راستش هنوز شناختی که باید ، رو ازش ندارم و به پشتوانه ی پاسخ خداوند جلو میرم ... همین !یه روز هم خودش بهم گفت که استخاره کرده که آیا به من پیشنهاد ازدواج بده یا نه ... از دفتر یکی از مراجع تقلید که ظاهرا پاسخ او سوره ی طه بوده و به گفته ی همان آقایی که در دفتر آیت ... کار میکردن ، این سوره در استخاره به معنای "خیلی خوب" است راستش نمیدونم چی باید بگم ! اما من یا ایشون که از خداو متافیزیک و... که سر در نمیاریم که ! ما هم آدمای معمولی هستیم مثل بقیه پس معنای این آیات چیه ؟

من دوباره یه تفالی به قرآن مجید زدم و بازم از خداوند خواستم که بهم بفهمونه که جریان چیه که سوره ی نور رو برای من نشون داده !!! میدونین کدوم آیه اومد ؟؟ اعراف – 157 آخره این آیه میفرماید "و نوری را که بر او نازل شده پیروی نمودند ، آن گروه (بحقیقت) رستگارانند" یعنی تاکید روی سوره ی قبلی ! راستش من که با بار اول که سوره ی نور به چشمم خورد یهو به فکر ازدواج و ... افتادم شاید به خاطره اینه که سوره ی نور سره سفره عقد خوانده میشه! ولی من باید با ایشون در هر صورت صحبت کنم چون واقعا نمیشناسمشون! بنده ی لجباز که میگن منم دیگه!!!دیگه نمیدونم واضح تر از این خدا میخواد بهم جواب بده ؟!!!براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :