درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش مطالب روان شناسی...فضولی و یا كنجكاوی !

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : شنبه 8 بهمن 1390

گاهی آنقدر مرز بین کنجکاوی و خیانت به هم نزدیک می شود که آدمی حس می کند - فوق معرفت و فهم، حس می کند - که خدای تعالی به چه دلیلی بشر را از خیلی از کنجکاوی ها منع کرد. خیلی ها شاید به تصورات بدی افتادند که مگر چه اسراری خدا دارد که با فاش شدنش العیاذ بالله مشکل درست خواهد شد؟

شما آدمی را دیده اید یا سراغ دارید که پیش خود به این نتیجه رسیده باشد که واقعاً نبایستی از راز و سرّ مگو مطلع باشد. یکی از بزرگترین آرزوها و آمال بشری در طول تاریخ پس از جاودانگی و یا شاید همپای آن همین، کشف الاسرار بوده باشد.

پرجاذبه ترین وجه شخصیت و ماهیت وجود آدمی، همین گرایش و میل می باشد؛ اینکه گفته اند: الانسان حریص علی ما منع و امثالهم، از همین زاویه می باشد.

اگر در تابلوی اعلاناتی جمله ای مبنی بر اینکه: این مطلب را فقط پسرها بخوانند، درج گردد، قطع بدانید که اکثر خوانندگان آن دخترها خواهند بود و بالعکس!

می گویند که کنیزکی طبقی در دست داشت و با روپوشی روی آن، از گذری می گذشت. رهگذری پرسید که زیر آن روپوش و طبق چیست؟ کنیزک پاسخ داد اگر بنا بود شما و امثال شما بدانند که دیگر روی آنرا نمی پوشاندند! این واقعاً جواب درست و دندانشکنی بوده است. چرا بشر حرص دارد خیلی چیزها را که نباید بداند، بداند؟ هیچ کس شاید نباشد که خود را بی نیاز و ملزم بداند که از بعضی از رازها سر در نیاورد.براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :