درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش مشاوره در مورد خودارضایی...مصاحبه با شخص گرفتار

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : جمعه 7 بهمن 1390

واستون يه داستان در مورد شخصي كه مبتلا به استمنا بود رو آوردم اميدوارم واستون مفيد باشه:

یکی از دوستان همکلاسی در دانشگاه که حدود 2 سال با شدت متفاوت به خودارضایی دست می زند شرح حال خود را اینگونه توصیف می کند:

از کودکی در امور جنسی خیلی کنجکاوی می کردم. بزرگترین آرزویم دیدن اندام برهنه زن بود. به
سرعت تمام منابع در دسترس مثل چند کتاب پزشکی در منزل را شناسایی و می خواندم. در دبستان آلت جنسی را به هم نشان می دادیم و به آلت دوستان نگاه می کردیم. با بهره ی هوشی بالایی که داشتم هیچگاه در درسم ضعیف نبودم. 7 یا 8 بار در حین دست ورزی به آلت جنسی منی انزال شد ولی کاملا غیر ارادی بود و من به شدت می ترسیدم. در دبیرستان کم کم با فیلم سکسی آشنا شدم ولی هیچوقت با هیچ دختری ارتباط نداشتم. در خانواده هیچ وقت در این مورد با من صحبتی نشد. همیشه درسم عالی بود و پدرم به دقت و البته غیر مستقیم روی درس و کارهای من نظارت داشت. تقریبا تا سال آخر دبیرستان همه چیز از سکسولوژی می دانستم. در کنکور با رتبه ی ممتاز 150 در رشته مهندسی عمران یکی از بهترین دانشگاه های سراسری کشور قبول شدم. در زمان کنکور توجهم به مسائل جنسی خیلی کم بود و هرگاه به قول معروف شهوتم بالا می زد از درسم می ماندم. معمولا برای دفع شود با آلت جنسی دست ورزی می کردم ولی همیشه تا آستانه ی انزال پیش می رفتم و هیچگاه ارادی و عمدی جلق نزدم. در زمان ورود به دانشگاه 86 کیلو وزنم بود که با قد 180 کاملا بدن پر و چهارشونه ای داشتم. ترم 1 و 2 با معدل ممتاز شاگرد اول دانشکده شدم و کاملا دوران خوبی بود. هنوز برای شهوت از همان روش همیشگی یعنی تحریک تا آستانه ی انزال استفاده می کردم. دقیقا آخر ترم 3 بود که یک روز صبح.......براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :