درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش آموزش مسائل جنسی و زناشوئی:آموزش نکاتی برای شب زفاف

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : جمعه 4 فروردين 1391

آموزش نکاتی برای شب زفاف

اگر میتوانید با همسرتان صحبت کنید و بگویید احتیاجی نم یبینید که شب اول در اوج خستگی و تنش و اضطراب حتما س*ک*س داشته باشید . صحبت کنید چه قبلا و چه وقتی آخر شب با هم تنها هستید که عاشق عمل جنسی هستید ولی امشب اجباری در انجام کامل اون ندارید و بهتر می بینید که این کار را به فردا یا روزهای بعد موکول کنید که بدن هایتان تازه هستند و فکرتان باز و از نظر وقتی هیچ جور تنگی ندارید .

با این فکر هم آغوشی را شروع کنید . اگر دوست داشتید تا آخرش بروید و هرجا احساس کردید وقتش نیست متوقف شوید . اما خواهشا عمل هم آغوشی را یک اجبار نشان ندهید نه به مرد و نه به زن . مرد باید اولین نکته برایش راحتی و آرامش همسرش باشد و زن به جای اینکه مردانگی را در آلت سفت و بلند و زور زیاد ببیند به اخلاق و رفتار و محبت آن بیشتر توجه کند.

یک نکته بسیار مهم : در اولین تجربه س*ک*س اگر باعث ناراحتی و ناخوشایندی طرف مقابل خود بشوید این کار مطمئنا از لحاظ روحی و روانی تاثیر بدی روی س*ک*س آینده شما هم خواهد داشت ( می دانید که روان آدمی در سکس چقدر تاثیر گذار است)

صحبتی با آقا داماد :براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :