درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام
  • تاریخ ارسال : سه شنبه 22 فروردين 1391

آن‌قدر تلاش کن، تا  به آنچه که لیاقت آن را داری برسی.

سروین ولی فر در روز 25 تیرماه سال 1371 در تهران متولد شد. مادرش خانم مریم روحانی کارشناس ارشد زبان فرانسه و خانه دار می‌باشد، و پدرش امیر مسعود ولی فر دندانپزشک است. او با توکل واعتماد به خدا و باور این امر که وضعیت جسمی اش تقدیری است که خداوند برای او مقدر نموده است و تفاوت چندانی با دیگران ندارد، توانست با معدل کتبی 92/18 و معدل پیش دانشگاهی 80/18 رتبه 1731 منطقه 3 آزمون سراسری89 را کسب نماید و در رشته مدیریت مالی دانشگاه علوم اقتصادی و همچنین در رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز پذیرفته شود.

او رضایت کافی از کسب رتبه و رشته قبولی اش در کنکور سراسری را ندارد و معتقد است می‌توانسته با تلاش بیشتر رتبه بهتری کسب نماید. وی هم اکنون در رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل است و مهمترین عامل موفقیت خود را همراهی‌ها و کمک های بی دریغ والدینش می‌داند.

دوره‌ی پیش‌دانشگاهی و سال کنکور چگونه گذشت؟

کادر پیش‌دانشگاهی خیلی خوب بود. دوستان خوبی هم داشتم. تقریباً روزی 2 یا 3 ساعت درس می‌خواندم. دائم می‌گفتیم شروع می‌کنیم، شروع می‌کنیم ... تقریباً اوایل اردیبهشت بود که خیلی استرس گرفتیم و به طور جدی شروع کردیم.

با توجه به وضعیت جسمی متفاوت، مطالعه کردن شما را خسته نمی‌کرد؟براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :