درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش اموزش مسایل جنسی زناشویی...آب مني و مشخصات آن ...

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : جمعه 15 ارديبهشت 1391

ب مني: آب مني که در زبان يوناني به آن اسپرما ودرلاتين (Semen ) مي گويند، از اسپرم و ترشحات مجاري اسپرم- ترشحات کيسه صفرا- ترشحات پروستات و همچنين ترشحات غددي که در کنار ريشه آلت مرد واقع شده اند، تشکيل شده است.

بخشي از اين ترشحات مواد قندي هستند که براي تغذيه سلولهاي اسپرم مورد استفاده قرار مي گيرد. بوي خاصي که از آب مني متصاعد ميشود از جمل? همين ترکيبات مختلف است.

توليد اسپرماتوزن (مني) توقفي ندارد. امّا در عضو کوچک بالاي هر بيضه و مجاري اسپرم جمع ميشود و ممکن است تا ماهها همانجا بمانند بدون آنکه قدرت باروري خود را از دست بدهند و فقط با انجام مقاربت، خود ارضائي و يا احتلام در خواب به بيرون از بدن منتقل مي شوند.

سرعت حرکت اسپرم حدود ?- ? ميليتر در ثانيه است و هنگام مقاربت حدود نيم الي يک ساعت طول ميکشد تا خود را به کانالهاي تخمک زن برساند و بعد از يک روز تا سه روز در همانجا از بين مي روند و اگر تخمک زن موجود باشد يا اسپرم با تخمک مخلوط شده و پروس? شکل گيري جنين شروع مي شود.
براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :