درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام
  • تاریخ ارسال : چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391


آيا در زندگي زناشويي شما هم هيچ گونه هيجاني وجود ندارد و شما از اين زندگي روزمره و تکراري خسته شده ايد ، و روتين بودن مسائل روزمره در عشق شما وارد شده است ؟
در دنياي مدرن امروز و زندگي‌هاي الان ، زنان و شوهران حداکثر دو بار در روز يکديگر را مي‌بينند . صبح هنگامي که بيدار مي‌شوند و هر يک آماده مي‌شوند تا به محل کا ر خود بروند و شب هنگام وقتي که از کار برگشته اند و هر دو آن قدر خسته هستند که ديگر قدرت و حوصله اي براي صحبت کردن با يکديگر ندارند . پس تنها دو بار و آن هم نه به طور کامل يکديگر را ملاقات مي‌کنند .
 
اما چطور بايد از اين شرايط خارج شد ؟
ما هشت توصيه به شما مي‌دهيم که راه گشاي شما خواهند بود :
 
1. بدون اينکه برنامه خاصي ترتيب بدهيد به مسافرت‌ها ي و يا پيک نيک‌هاي کوچک برويد : وقتي که به اين کار بپردازيد ، مي‌توانيد زماني را به خود و همسرتان اختصاص دهيد از خود و صحبت‌هايي که در اين مدت در دلتان مانده بود منتظر فرصتي بوديد تا آن را به همسرتان انتقال دهيد ، صحبت کنيد . بخصوص براي خانم‌ها صحبت کردن با همسرشان حتي در مورد مسائل روزمره يک نياز است . و هنگامي که اين نياز تامين نشود باعث مي‌شود که زنان به طور ناخود آگاه از همسر خود دوري کنند . اگر احساس مي‌کنيد دچار روزمره گي شده ايد حتما يک سفر براي خود ترتيب دهيد ، تا از اين احساس و خستگي‌هاي خانه دور شويد .براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :