درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام
  • تاریخ ارسال : شنبه 23 ارديبهشت 1391

اگر شما به يک رابطه جدي و بلند مدت (ازدواج) مي انديشيد بهتر است رابطه جنسي را به پس از ازدواج موکول کنيد. به دلايل زير:1- افراد مختلف نسبت به رابطه جنسي ديد متفاوتي دارند: رابطه جنسي براي آنان ميتواند به مفهوم تعهد، سرگرمي، لذت صرف، صميميت و يا هيچ چيز باشد. بهتر آنست که شما تا زماني که شناخت کافي نسبت به فرد و نحوه نگرش وي به سکس پيدا نکرده ايد اقدام به برقراري رابطه جنسي نکنيد. زيرا براي مثال اگر شما به سکس به ديد تعهد و صميميت بنگريد و به اميد آنکه با برقراري رابطه جنسي محبوب خود را از دست نخواهيد داد و به عکس از نظر فرد محبوب شما سکس يک لذتجويي صرف باشد آنوقت اندوه بزرگ و سرنوشت غم انگيزي را براي خود رقم زده ايد.

2- صرفنظر از آنکه شما چگونه مي انديشيد، رابطه جنسي پيامدها و تاثيرات شگرف و مهمي را در بر خواهد داشت.

3- رابطه جنسي احساسات شما را تحت الشعاع قرار داده و آنها را تشديد، لجام گسيخته و يا منحرف ميسازد: مغز انسان در سير تکاملي خود به گونه اي طراحي گرديده است که هنگام مواجهه با موقعيتهاي امکان برقراري رابطه جنسي همچون شرايط تهديد آميز مواد شيميايي خاصي را آزاد ميسازد که روند انديشيدن را متوقف ميسازند. در واقع شما را ناخودآگاه به برقراري رابطه جنسي هدايت ميکند تا شما قادر باشيد با توليد مثل به بقاء خود ادامه دهيد. اما آيا اين موقعيتها همان جايي ست که شما ميخواهيد با يک فردي که شناخت چنداني از وي نداريد باشيد؟ بنابراين در مرحله تعيين کننده شناخت فرد شما از هوشياري کافي براي اتخاذ تصميمات منطقي برخوردار نخواهيد بود.

4-براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :