درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش مطالب روانشناسی....پاسخ به چند سوال متداول در روابط

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : یکشنبه 17 ارديبهشت 1391
  1- چگونه با حسد ورزی شریك خود كنار بیایم؟

حسادت در واقع شكلی از ناامنی در رابطه است كه در مقاطعی توسط شما و یا شریكتان احساس میشود. اما تمام حسد ورزی ها بد نیستند. اندكی حسادت در حقیقت سبب میشود شریكتان قدر شما را بیشتر دانسته و شما را دست كم نگیرد. این احساس حسادت اندك بیانگر آنست كه شما كماكان جذاب بوده و خطر از دست دادن شما شریكتان را تهدید میكند. اما حسادت شدید و ناسالم اغلب به احساسات درونی مبنی بر بی ارزشی و عزت نفس پایین شریكتان مربوط است، كه بایستی با شكیبایی، اطمینان خاطر دادن، توجه كردن و اعتماد آفرینی با آن مقابله كرد.

                                  2-چگونه برای  نخستین بار همسرمان را ببوسیم؟

آیا برای بوسیدن همسرتان برای بار اول باید ابتدا از وی اجازه گرفت؟ و اگر نیازی به اجازه گرفتن نیست، چگونه باید وی را بوسید؟ آهسته و یا سریع؟ اجازه خواستن بدترین گزینه است، چراكه  شرم و حیای یك خانم اغلب شما را با پاسخ منفی از سوی وی روبرو خواهد كرد. رویكرد آهسته بهترین گزینه است. هر چند رویكرد آهسته ی بوسیدن شما را نسبت به طرد شدن آسیب پذیرتر میسازد، اما رویكرد آهسته همواره بهترین روش است. چراكه همزمان هم نشان دهنده تهور و جسارت و هم  لطافت  و حساسیت شما است. شما با این كار جسارت و اعتماد بنفس خود را به نمایش میگذارید. اما همزمان برای احساسات و تمایلات وی نیز احترام قائل بوده اید، چراكه وی در صورت عدم تمایل فرصت آن را دارد تا سر خود را برگرداند.

      3-نامزد من از رابطه دلزده شده و رابطه برایش ملالت بار شده است. چه كاری باید انجام دهم؟براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :