درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام
  • تاریخ ارسال : چهارشنبه 17 خرداد 1391

قرآن كريم در سوره شعرا آيات 165 و 166 خطاب به افرادي كه به عمل زشت هم جنس گرائي مبتلا هستند آنها را متجاوز محسوب ميكند. « اَتأتونَ الذَّكَرانِ مِنَ الْعالَمينَ وَتَذَرونَ ما خَلَقَ لَكُمْ رَبُّكُمْ مِنْ اَزواجِكُمْ بَلْ اَنْتُمْ قَومٌ عادوُن»


 

 

 

 

چکیده


در این مختصر که حول سه محور عقل ،دین و اخلاق در گردش است تلاش گردیده تعاریف آنها مورد بازنگری قرار گرفته و نتایج عملی آن ذکر گردد.در گام اول خواهیم گفت که اگر عقل را ابزاری برای شناخت فرض کنیم، شکاکیت و نسبی گرایی نتیجه آن خواهد بود .جهان بینی الهی، زندگی بشر را محدود به ماده نمیداند، انسان برای تمرکز بر اهدافش به برنامه ای جامع به نام دین محتاج است که در تمام صحنه های زندگی اش حاضر باشد حتی در اتاق خوابش! این مهم در گام دوم بررسی خواهد شد. و در گام سوم تکلیف خود را با مفاهیم الزامی(باید ها و نباید ها)روشن خواهیم کرد. و اثبات خواهیم کرد که اگر معنایی غیر از ضرورت و وجوب از مفاهیم الزامی برداشت شود چه خسارت های سنگینی به دنبال خواهد داشت. و در پایان با بررسی تاریخی و علمی همجنس گرایی،دیدگاه ادیان ابراهیمی را بازگو خواهیم کرد.


کلید واژه ها:
همجنس گرایی، عقل، دین، اخلاق، علم، طبیعت، باید ونبایدمقدمه


حقيقت، اصيل ترين و مهمترين نياز آدمي است كه هر كس از راه مي رسد آنرا به نفع خود و براي خود مصادره مي كند. باور اين نكته كه روزي انسان عليه انسانيت، حقيقت وگوهر ناب خويش قيام كند بسيار دور از انتظار بود. به نظر مي رسد قطعه اي از اين پازل دزديده شده است.در عصر خوردن سوسمار، انسان ها در كنار چهارپايان فروخته مي شدند و حال در عصر اتم در خيابان هاي ارشليم، زنان و دختران درون قفس هاي فلزي، با قيمتي مقطوع! به فروش مي رسند. وقتي فعالان حقوق همجنس گرا، از كاوش هاي علمي اي، تحليل مي كنند كه محققان شان به شخصه همجنس گرا هستند، چه چيزي براي اعتماد باقي مي ماند؟براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :