درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

روانشناسی عمومی...روانشناسی رنگ قرمز

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : دوشنبه 03 مهر 1391

روانشناسي رنگ هارنگ قرمز گرمترین رنگها می باشد. قرمز به عنوان مادر رنگها در نظر گرفته می شود. در تعدادی از زبانها ، كلمات قرمز و رنگی مترادف هستند. و در برخی زبانهای دیگر، قرمز و زیبا مترادف هستند. رنگ قرمز رنگ انتخابی بیشتر روانشناسان برون گرا و یكی از گزینشهای ویژه مردان می باشد.


در حالت منفی رنگ قرمز، مفهوم خشم و عصبانیت را می رساند. در چین قرمز رنگ خوشبختی و شادمانی می باشد. عروسها در شرق قرمز می پوشند. در حالیكه رنگ قرمز در آفریقای جنوبی رنگ سوگواری و عزا می باشد. در روسیه بلشوویكها از پرچم قرمز زمانی كه تزار روس را سرنگون كردند استفاده نمودند.ینابراین قرمز مرتبط با كمونیسم می باشد.در بسیاری از پرچمها از رنگ قرمز استفاده شده است.قرمز رنگ سه شنبه می باشد.قرمز گلی سمبل عشق آتشین می باشد. حلقه های یاقوتی در دست چپ انداخته می شوند. قرمز رنگ سیاره مریخ می باشد.این سیاره معروف به خدای جنگ می باشد.و نیز این رنگ نشان دهنده خطر و آتش سوزی می باشد.براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :