درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

هوش...55 راه براي پيدا کردن استعدادهاي پنهان

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : دوشنبه 08 آبان 1391

پيشرفتهرکسي استعدادي دارد. شايد استعداد شما پاشيدن شير از دماغتان باشد...اما هرچه که باشد اين هم استعدادي است. و تقريباً از همه استعددها مي شود پول درآورد. کليد کار اين است که آن استعداد پنهانتان را پيدا کنيد و بعد آنرا به شکل يک بيزنس دربياوريد. متاسفانه خيلي ها در آن قسمت پيدا کردن استعداد درجا مي زنند. به همين خاطر در اين مقاله 55 راه براي پيدا کردن استعدادهاي پنهانتان معرفي مي کنيم تا کار برايتان ساده تر شود.

1. متاسفم، هيچ بهانه اي پذيرفته نيست.

اول ببينيد که با پيدا نکردن استعدادهايتان چه منافعي نصيبتان مي شود. مثلاً فرض کنيد که شديداً از امتحان کردن چيزهاي جديد واهمه داريد چون ممکن است عمل نکند، پس اجازه ندادن به شکوفايي استعدادتان بهانه اي براي عدم موفقيتتان است. شايد هم راحت تريد که مشکلاتتان (خستگي، بي پولي) را گردن کسان ديگر يا چيزهاي ديگر بيندازيد؟

وقتي بفهميد که با نشناختن استعدادهايتان چه چيزي عايدتان مي شود آنوقت خيلي راحت تر مي توانيد آن عقايد و باورهاي قديمي درمورد خودتان را دور بريزيد و به سمت ايده هاي جديد گرايش پيدا کنيد.

2. از سر ناچاري کوزه نقاشي کنيد.براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :