درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعلام شد

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : سه شنبه 02 آبان 1391
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: نتایج آزمون استخدامی خرداد وزارت بهداشت از طریق سایت‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد.

حسین مبارکی در گفت‌و‌گو با فارس ،افزود: آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای تأمین کادر بهداشتی و درمانی مورد نیاز مراکز تابعه دانشگاههای علوم پزشکی و جذب حدود 10 هزار و 600 نفر خرداد امسال در دانشگاههای علوم پزشکی برگزار شد.

وی ادامه داد: علت تأخیر در اعلام نتیجه این آزمون یکسری مسائل داخلی وزارت بهداشت بود و شبهاتی وجود داشت که با بر طرف شدن آن اعلام نتایج این آزمون از چند روز پیش توسط هر یک از دانشگاههای علوم پزشکی به صورت جداگانه و از طریق سایت اینترنتی دانشگاه‌ها آغاز شده است.

وی گفت: اکثر دانشگاههای علوم پزشکی(حدود 48 دانشگاه علوم پزشکی در کشور وجود دارد) تا امروز نتیجه این آزمون و اسامی افراد قبول شده و ذخیره را اعلام کرده‌اند و اگر دانشگاهی تاکنون این نتایج را اعلام نکرده طی چند روز آینده اعلام خواهد کرد.

مبارکی پیش از این اعلام کرده بود که پذیرفته شدگان این آزمون بیشتر برای تأمین کادر بهداشتی و درمانی مورد نیاز مراکز تازه تأسیس و اجرای قانون ارتقای بهره وری کارکنان بالینی نظام سلامت است.