درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

مشاوره ازدواج: چند مشكل برای ازدواج دارم!

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392
سلام امیدوارم خسته نباشید
دختری 22 ساله هستم که در یک رشته ی خوب درس می خونم خواستگار خوب و با تحصیلات بالا چند موردی بودن اما مادرم نذاشت چون خواهر بزرگتر دارم و میگن تا اون ازدواج نکنه نمی ذاریم تو زادواج کنی. از طرفی من اکثر دوستام ازدواج کردن و من خیلییییییییی احساس تنهایی می کنم با اینکه دوستای صمیمی زیادی دارم اما اکثرا از شوهرشون می گن و منو احساسی می کنن تا به حال با هیچ پسری دوست نبودم و خودمو حفظ کردم.پدرم تو امر خواستگار خیلییییییییی سختگیره و به کمتر از دکترا به هیچ وجه راضی نیست و خیلی مغروره و تو این امر نمیشه روش حرف زد اصلا منطق حالیش نیست.
دلم گرفته هر روز گریه می کنم. با مادرم خیلی حرف زدم آخرش راضی شدن اگه تا 2 سال خواهرم ازدواج نکنه بذاره من ازدواج کنم.اما مشکل اصلی بابامه که به کمتر از دکترا راضی نمیشه بعدشم من برای ادامه تحصیل قصد مهاجرت به سوئد دارم فقط به مدت 4 الی 5 سال .نمی دونم با این شرایط کسی راضی میشه یا نه؟!
از طرف دیگه نمی دونم چی کار کنم تا نیاز به همسر نکنم یا لاقل نیازم کمتر بشه که این قدر اذیت نشم ؟از لحاظ جنسی و عاطفی خیلی اذیت می شم.
اگه میشه علاوه بر جواب خودتون یه پست ایجاد کنید نظرات دیگران رو هم ببینم.ممنونم
پاسخ:
سلام
شما با مسائلی روبرو هستید كه علاوه بر نیاز آنها به زمان نیاز به تحمل و صبر شما دارد تا بتوانید یكی یكی آنها را حل كنید
اما قبل از هر چیز نكته ای را یادآور میشوم كه مراعات آن نقش به سزایی در ادامه مسیر شما در حل مشكلاتتان خواهد داشت آن نكته این است كه ارتباط خودتان را با دوستان ازدواج كرده به حداقل برسانید و ملاقات های شما با آنها در حد ضرورت باشد و به گفتن و شنیدن از خانواده و زندگی و شوهرانشان كشیده نشود چرا كه بعضا در این صحبتها چیزهایی گفته میشود كه به صلاح دختر جوان مجرد نیست و چه بسا باعث اسیبهایی برای او میشود


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :