درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

روابط سالم دختر و پسر...منو دوست داره ؟! منو دوست نداره ؟!

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : جمعه 14 تير 1392
روانشناسان معتقدند دوست داشتن نشانه‌هایی دارد كه نمی‌تواند آن را پنهان كرد چنان كه دوست نداشتن علائمی دارد كه نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

دخترك روی نیمكت سنگی پارك نشسته و یك گل داوودی دستش گرفته. گل‌های داوودی بهترین گزینه برای این كار هستند؛ برگ‌هایشان زیاد است و هر بار مكرر و مكرر شما را به عشق احتمالی طرف مقابل امیدوار می‌كنند و آخرش آنقدر خرده گلبرگ تهش می‌ماند كه خودتان را توجیه كنید نظر طرف مثبت بوده است. او هم همین كار را می‌كند و با كندن هر گلبرگ از خود می‌پرسد: دوستم داره؟ و یادش می‌آید كه وقتی مسافت طولانی را با هم قدم می‌زدند و او كفش پاشنه بلند پوشیده بود هیچ‌توجهی به سختی وضعیت او نكرده بود و تاكسی نگرفته بود.
و باز یك گلبرگ دیگر می‌كند و می‌پرسد: دوستم نداره؟
و باز به خاطر می‌آورد كه اگر دوستش نداشت روز تولدش را به یاد نمی‌آورد و در آن روز برایش هدیه نمی‌خرید.
نسرین و مرتضی مدتی است كه نامزد كرده‌اند، اما نسرین هنوز هم شك دارد كه مرتضی او را دوست دارد یا نه.
باید قبول كنیم نسبت به دهه‌های قبل تشخیص احساسات و عواطف سخت‌تر و پیچیده‌تر شده است و براحتی نمی‌توان رفتار، خواسته‌ها و عملكرد كسی را به دوست داشتن یا نداشتن او تعبیر كرد.
سالیان پیش اگر پسری دختری را دوست داشت دنبالش راه می‌افتاد تا نشانی منزلش را پیداكند، بعد با هماهنگی یا بی‌هماهنگی برای خواستگاری پاشنه در بابای دختر را از جا می‌كند.اما امروز آقا چند سال دور و برطرف می‌چرخد و كلی هم خرج می‌كند، اما هنوز نه خودش نه طرف مقابلش تكلیفشان روشن نیست كه همدیگر را چقدر می‌خواهند و ممكن است هرگز كار به ازدواج و حتی خواستگاری نكشد.
به هر حال دختر‌ها این روزها باید زرنگ‌تر از سابق باشند تا تشخیص دهند كسی كه حتی به عنوان خواستگار پا پیش می‌گذارد واقعا خواستگار است یا قصد دیگری دارد.
حالا برای این‌كه موضوع كمی روشن‌تر شود پای صحبت برخی خانم‌ها كه دچار سوءتفاهم در مورد دوست داشتن یا نداشتن شده‌اند می‌نشینیم:

به خاطر یك مشت ریال

براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :