درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

زندگی با چاشنی سختکوشی

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
زندگی با چاشنی سختکوشی
  • تاریخ ارسال : جمعه 16 آبان 1393
روزی که رفته بود خواستگاری به همسر آینده‌اش گفته بود « من در این کار نقطه هدفی دارم که باید به آن برسم. می‌خواهم شما هم سعی کنید که در کار همراهم باشید.» و همسرش هم همراهی‌اش کرد تا جایی که بعد از ۱۳سال به هدف بزرگش رسید؛ آرزوها پله‌پله او را بالا آورد و از یک خبرنگار محلی ساده به یک کارآفرین و مدیر جوان تبدیل کرد.

پيمان رضايي حالا در 33سالگي، وقتي به پشت سرش نگاه مي‌اندازد، به اندازه همه آن سختي‌هاي روزهاي نوجواني و جواني لبخند پررنگي روي لب دارد؛‌چرا كه او حالا مديرعامل يكي از بزرگ‌ترين مجتمع‌هاي تبليغاتي شمال‌غرب كشور، دبير كميسيون فني چاپ استان آذربايجان غربي و مديرعامل مؤسسه خيريه حمايت از بيماران صرع و ناتواني‌هاي ذهني و حركتي شهرستان اروميه است و در عين حال در فعاليت‌ها و جريان‌هاي فرهنگي و اجتماعي حضور و تأثيري فعال دارد.

حقوق: ماهي 20 هزار تومان

داستان از 17سال پيش شروع مي‌شود. از سال 76 كه ديپلم ادبيات و علوم‌انساني را مي‌گيرد و قيد ادامه تحصيل را مي‌زند؛ قيد ادامه درس و مشق بين بچه‌هايي كه مثل او فكر نمي‌كنند. زندگي‌اش از همان روزها به 2قسمت تقسيم مي‌شود؛ به قبل و بعد از 18سالگي. پيمان عاشق نوشتن و فلسفه و انشا بوده. سال آخر دبيرستان، دبير تاريخ مدرسه او پي مي‌برد اين پسر عشق نوشتن دارد و به او يك پيشنهاد بزرگ مي‌دهد؛ «آقاي شمس مجوز يك هفته‌نامه محلي را داشت. ايشان نسل‌اندر‌نسل چاپخانه‌دار هستند. او مي‌دانست كه من به نوشتن علاقه دارم.


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :