درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

اختلاف نظرهای متعدد

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 آبان 1393
سوال :
سلام


من با پسری حدود 1 ساله که ارتباط دارم که همدیگر رو هم خیلی دوست داریم رابطمون از اول هم واسه ازدواج بود تا یه مدتی كه هر دومون قبول كردیم كه مناسب هم هستیم و می تونیم همسر خوبی واسه هم باشیم بعد از اون تصمیم خواستگاری گرفت و قرار شد كه تا آخر ماه واسه خواستگاری بیان ولی باباش مخالفه و دلیل مخالفت باباش اینه كه چون با هم تلفنی آشنا شدین معلوم نیست آخر این ازدواج به كجا ختم بشه ایشون به باباشون گفتند كه اگه شما فكر می كنین كه دختری كه من انتخاب كردم مناسب نیست میتونین برین تحقیق كه باباشون در این مورد سكوت كردند و جوابی نمیدن. چه كار كنیم كه باباش راضی شه

از طرفی من و اون با هم سر حجاب اختلاف نظر داریم خانواده دخترای فامیل اونا جلوی پسراشون راحتن ولی ما اینطوری نیستیم و وقتی نظر ایشونو پرسیدم می گه كه هر طوری دوست داری تو باش هر كس همون طوری هست كه خودش راحته و شوهرش هم می پسنده ولی من فكر می كنم كه به این راحتی نیست و حتما به مشكل برمی خوریم تو مهمونی یا عروسی مثلا.

مورد بعدی اینكه من اول قبول كردم كه واسه زندگی مشترك در شهر اونا ساكن شیم ولی الان من یه كار خیلی خوب گیرم اومده كه واقعا نمی خوام از دستش بدم . مطمئنم وقتی بهش بگم می گه اینقدر تامینت می كنم كه نیازی به كار نداشته باشی كلا نظرش اینه. ولی من نمیتونم متكی به یه نفر كه شوهرمه باشم از نظر اقتصادی. الانم واسم سخته كه به مامانم بگم من پول نیاز دارم فكر می كنید كه من چه طوری بهش بگم كه قبول كنه ؟
این تغییر نظر من هم قطعیه و من تصمیممو گرفتم. اینم بگم كه اگه بیاد اینجا می تونیم یه زندگی راحت و كوچیكی با هم شروع كنیم و زیاد هم فقیر نمی شیم ولی اگه وابسته به باباش باشیم هر چی بخواد در اختیارش می ذاره كه من خودم و هم اون این شیوه رو نمی پسندیم.

لطفا راهنماییم كنید


جواب :


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :