درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

از کودکان‌مان امپراتوران کوچک نسازیم

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
از کودکان‌مان امپراتوران کوچک نسازیم
  • تاریخ ارسال : دوشنبه 26 آبان 1393
از کودکان‌مان امپراتوران کوچک نسازیم

صحبتش را با جمله «به یاد خدای کودکی» آغاز می‌کند؛ کسی که از زمان نوجوانی‌اش پا به عرصه فعالیت در زمینه کودکان گذاشت و با گذشت سال‌های دور از آن زمان باز هم صدایش را که می‌شنویم ما را می‌برد به دوران کودکی؛ زمانی که پای تلویزیون میخکوب می‌شدیم و وقتی خانم مجری روی صفحه می‌آمد خوشحال بودیم که قرار است کارتون‌های زیبا برایمان پخش کند.

طوري مقابل تلويزيون مي‌نشستيم كه انگار ما را مي‌بيند و وقتي ما را مخاطب قرار مي‌داد با خودمان مي‌گفتيم دارد مستقيم با ما حرف مي‌زند و انگار واقعا وقتي مي‌گفت بچه‌ها ما مهمان خانه شما هستيم باورمان مي‌شد كه الان در خانه هستند و براي همين بچه‌هاي خوبي مي‌شديم مبادا كارتون‌ها را پخش نكنند. گيتي خامنه براي ما بچه‌هاي ديروز يادآور خاطرات زيباي كودكي است؛ مجري مهربان و دوست داشتني كه بعد از سال‌ها اجرا، چند سالي از كشور خارج شد اما باز هم با كوله باري از تجربه نزد بچه‌هاي ديروز و امروز برگشت. گيتي خامنه براي ما مي‌شود خاطرات خوش كودكي و براي بچه‌هاي امروز هم مجري مهرباني كه همه‌شان ديگر مي‌دانند پدران و مادرانشان خاطراتي با اجراهاي او دارند كه با دنيا عوض نمي‌كنند. با اين مجري خوش اخلاق براي دقايقي همكلام شديم و درباره چالش‌هاي امروز تربيت كودكان در حوزه‌هاي مختلف گفت‌وگو كرديم.
چقدر بودن با كودكان به شما شادي و انرژي مي‌دهد كه با وجود گذشت سال‌ها كار براي كودكان از آن سير نشده‌ايد؟


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :