درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش مشاوره کودک...پدران غایب

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : چهارشنبه 19 آذر 1393
اگر امیدوار بودید که کودکتان را به عنوان یک زوج بزرگ کنید، شاید خیلی احساس عصبانیت و آسیب دیدگی کنید. به عنوان یک مادر تنها، یکی از سخت ترین و در عین حال مهمترین کارهایی را که باید انجام دهید این است که این احساسات را در خودتان نگه دارید و اجازه دهید فرزندتان رابطه ی خودش را با پدرش بسازد.

حتی اگر با فرد دیگری ازدواج کرده اید، مطمئناً بهتر است فرزندتان بطور منظم پدرش را ببیند مگر اینکه پدر فرزندتان با شما یا نوزاد با خشونت رفتار کرده یا احساس می کنیدممکن است به روش هایی با او بدرفتاری کند.

اوایل ممکن است دریابید که کودکتان بعد از ملاقات با پدرش بد رفتار می کند. بچه های کوچک نمی توانند احساساتشان را بفهمند و توضیح دهند و این تنها راهی است که می توانند به شما بفهمانند ناراحت هستند.

بهترین روش برای کنار آمدن با این رفتارها این است که فقط به او اطمینان قلب بدهید و آرام باشید، مگر اینکه متقاعد شده باشید چیز بدی درملاقات ها اتفاق می افتد. در پایان کودک شما یاد می کگیرد که منتظر ملاقات ها و همچنین برگشت به خانه باشد.