درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

بخش مشاوره کودک...جیغ بنفش ممنوع

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 آذر 1393
کوچولوهای دوست داشتنی درست به همان اندازه که قشنگ و ملوسند، می توانند ناراحت کننده و اعصاب خردکن باشند. والدین هم که انسانند و جایزالخطا.
نویسنده : طناز زارعی طوسی

کوچولوهای دوست داشتنی درست به همان اندازه که قشنگ و ملوسند، می توانند ناراحت کننده و اعصاب خردکن باشند. والدین هم که انسانند و جایزالخطا. وقتی کودک یک ساله شما، با وجود خواهشهای مکرر برای سومین بار بشقاب غذایش را روی میز چپه می کند، چاره ای به غیر از فریاد زدن برایتان باقی نمی گذارد. البته، صدا بلند کردن دقیقاً به معنی باختن قافیه است.

فریادهای شما نه تنها مانع از رفتار نابهنجار کودک نمی شود، بلکه جو خانه را متشنج تر می کند. در اینجا، روشهای جلوگیری از این عادت ناخوشایند را به شما یادآور می شویم:● خرت و پرتها را جمع کنید
اگر کودک نوپای شما دوست دارد هر چه را به دستش می رسد به زمین پرتاب کند و این کار او شما را کلافه می کند، هر چه را ممکن است باعث جلب توجه و انجام این کار بشود، از سر راهش جمع کنید. اگر دست کودک شما به قندان و قوطی نخود و لوبیا و کیسه برنج نرسد، نمی تواند آنها را بیرون بریزد. هر چه اعصابتان آرام تر بماند، کمتر فریاد خواهید زد.
● برای خودتان یادداشت بگذارید


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :