درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

نابهنجاري جنسي

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : پنجشنبه 09 بهمن 1393
اصطلاح نابهنجاري جنسي به معني انحرافي است که موضوع جاذبه جنسي فرد را در برمي گيرد . نابهنجاري هاي جنسي اختلال هايي هستند که به موجب آنها ، فرد خيالپردازي ها ، تمايلات جنسي يا رفتارهايي دارد که مکرر و از لحاظ جنسي برانگيزنده اند و شامل اين موارد مي شوند :
(1) موضوعات غير انساني
(2) کودکان يا ساير افراد ناراضي
(3) رنج کشيدن يا تحقير شدن خود يا شريک جنسي .

ويژگي هاي انحرافات يا نابهنجاريهاي جنسي

انواع نا بهنجاري هاي جنسي وجود دارد اما ويژگي مشترک همه آنها اين است که افراد مبتلا به اين اختلال ها از لحاظ رواني آنچنان به هدف ميل وابسته هستند که فقط در صورتي مي توانند ارضاي جنسي را احساس کنند که اين هدف به نوعي وجود داشته باشد . در برخي افراد ، گاهي ترجيحات جنسي غير عادي يافت مي شود ، مثلا در مدتي که فرد شديدا احساس مي کند تحت فشار رواني قرار دارد . به خاطر داشته باشيد که نابهنجاري هاي جنسي هوسهاي زودگذر يا خيالپردازي درباره ي فعاليتهاي جنسي غير عادي نيستند ، بلکه اختلال هايي هستند که دست کم 6 ماه دوام دارند . افراد مبتلا به نابهنجاري هاي جنسي مکررا احساس مي کنند که مجبور هستند به رفتار غير عادي شان فکر کنند يا آن را انجام دهند .


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :