درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

7 عادت خانم ها که هرگز نمی توانید تغییر دهید!

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
7 عادت خانم ها که هرگز نمی توانید تغییر دهید!
  • تاریخ ارسال : سه شنبه 11 فروردين 1394
خانم‌ها یک سری عادت هایی دارند که به مونث بودنشان بر می گردد. یعنی تقریبا در بیشتر زنان عمومیت دارد و به ندرت پیدا می کنید زنی را که این روحیات و طرزفکرها را نداشته باشد. اینها خیلی مهم نیست، مهم این است که به هیچ وجه نمی توانید نظر آنها را در مورد این فکرها تغییر دهید! اگر خانم تشخیص می دهد باید شلوار جین بپوشد، لطفا خودتان را خسته نکنید که دامن بپوشد، زیرا هرگز این کار را نمی کند.

1. فلسفه شلوار جین
اگر زنی عادت به پوشیدن دامن ندارد و تقریبا همه جا با شلوار و به خصوص شلوار جین می رود، به هیچ وجه نمی توانید او را تغییر دهید. حتی با محبت و جملات عاشقانه نیز نمی توانید مجبورش کنید بی خیال شلوار جین خود بشود.


2. وقت گذارانی با دوستان
زن ها همیشه و در هر شرایطی دوستان خود را دارند. آنها با هم بیرون می روند، خرید می روند، در خانه یکدیگر دورهم جمع می شوند و به طور کلی، دوستی های زنانه برایشان ارزش بسیار و جایگاه بالایی دارد. مردها شاید پس از یک روز بودن در کنار دوست همجنس خود خسته بشوند، اما هرگز این خستگی را در زن ها نمی بینید. آنها این توان را دارند تا هر روز و هر لحظه که دلشان می خواهد با دوستان خود و در کنار آنها باشند.



براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :