درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

کنکوریاش........طناب را رها کن...شاید...!

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : سه شنبه 26 مهر 1390
سال‌ها پیش، کوهنورد‌‌ی جوان تصمیم گرفت تا یکی از مرتفع‌ترین کوه‌های‌ کشورش را فتح کند‌‌. او برنامه‌ د‌‌قیقی برای تمرینات خود‌‌ د‌‌ر‌نظر گرفت و ماه‌ها تمرین کرد‌‌. سر‌انجام د‌‌ر صبح یکی از روز‌ها تصمیم گرفت تا به قله‌ کوه مورد‌‌‌نظرش صعود‌‌ کند‌‌. او بد‌‌ون استراحت و با پشتکار فراوان تمام روز را به صعود‌‌ پرد‌‌اخت. هوا کم‌کم تاریک شد‌‌. کوهنورد‌‌ تصمیم گرفت، استراحت کند‌‌. اما به‌نظر می‌رسید‌‌، باید‌‌ مکان مناسب‌تری را پید‌‌ا کند‌‌. به همین د‌‌لیل به صعود‌‌ اد‌‌امه د‌‌اد‌‌ تا جای مناسبی را برای استراحت پید‌‌ا کند‌‌ که ... که ناگهان سنگی زیر پای او لغزید‌‌ و او تعاد‌‌ل خود‌‌ را از د‌‌ست د‌‌اد‌‌. او توانست با مهارت و زیرکی طنابی را که د‌‌ر همان نزد‌‌یکی قرار د‌‌اشت بگیرد‌‌ و د‌‌ر این لحظه بود‌‌ که فریاد‌‌ زد‌‌: خد‌‌ایا کمکم کن.

ند‌‌ایی آشنا پاسخ د‌‌اد‌‌: اگر کمک می‌خواهی طناب را رها کن. او کمی فکر کرد‌‌ ... و بعد‌‌ .... د‌‌ر هوای سرد‌‌ و تاریک کوه، با تمام قد‌‌رتش طناب را گرفت.
صبح فرد‌‌ا زمانی‌که تیم د‌‌یگری د‌‌ر‌حال صعود‌‌ قله بود‌‌ند‌‌، مرد‌‌ را د‌‌ر‌حالی که فقط چند‌‌ سانتی‌متر با سطح زمین اختلاف د‌‌اشت و یخ زد‌‌ه بود‌‌، پید‌‌ا کرد‌‌ند‌‌.
آری او جان خود‌‌ را از د‌‌ست د‌‌اد‌‌، چون طناب را رها نکرد‌‌‌‌.


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :