درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام

کنکوریاش....حرفه‌ای باش! ... قهرمان باش!

t.me/alo_ravanshenas_ir :تلگرام " اَلو روانشناس "
  • تاریخ ارسال : سه شنبه 26 مهر 1390
برای یك لحظه تمامی افكارتان را متوقف كنید و فقط به این موضوع فكر كنید كه فرق بین افراد حرفه‌ای و آماتور چیست؟ 

چرا بعضی از افراد در زمینه كاری خودشان حرفه‌ای عمل می‌كنند و برخی دیگر نه.
حتما تا به حال ورزشكارانی را كه به صورت حرفه‌ای ورزش می‌كنند دیده‌اید؟ آنها ویژگی‌های خاصی دارند و رفتارهایی متفاوت. هدف اصلی این دسته از افراد قهرمانی است. آنها شبانه‌روز تلاش می‌كنند تا در رشته خود قهرمان شوند و این تنها هدف آنهاست. اولین ویژگی آنها این است؛ اولویت‌شان ورزش است. آنها به هیچ موضوعی به غیر از ورزش فكر نمی‌كنند و در تمام طول زمان شبانه‌روز حرفه‌ای فكر می‌كنند و حرفه‌ای ورزش می‌كنند.

دیگر اینكه آنها هیچ اولویتی مهمتر از ورزش ندارند. نه اینكه كار دیگری انجام ندهند اما اولویت‌شان ورزش است. در واقع آنها ممكن است كارهای دیگری هم انجام دهند اما نه زمانی كه باید ورزش كنند. 

ویژگی سوم ورزشكاران حرفه‌ای این است كه تنها در یك رشته ورزشی با هدف قهرمانی ورزش می‌كنند، البته نه به این معنی كه ورزش‌های دیگر را انجام نمی‌دهند اما هدف قهرمانی آنها در یك رشته ورزشی است.

ورزشكاران حرفه‌ای علاوه بر اینكه همه مقدمات و شرایط را مهیا می‌كنند، حرفه‌ای فكر می‌كنند. یعنی تمام ذهن آنها روی ورزش است و به جز به ورزش حرفه‌ای خود به چیز دیگری فكر نمی‌كنند.

آنها دائما عملكرد خود را ثبت می‌كنند و سعی می‌كنند تا ركورد ثبت كرده خود را افزایش دهند. براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :