درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام درخواست مشاوره و ارسال سوال الو روانشناس در اینستاگرام الو روانشناس در تلگرام
  • تاریخ ارسال : یکشنبه 8 آبان 1390

هدف
پيشرفت سريع علم كامپيوتر و گسترش روزافزون كاربرد آن در تحقيقات علمي، صنايع، اقتصاد پزشكي و غيره ، ضرورت دستيابي و بهره برداري هر چه بيشتر از اين علم را آشكار مي سازد. ايجاد چنين دوره اي در جهت پي ريزي علوم كامپيوتر و گسترش آن در جهت خودكفايي علمي و تكنولوژيكي كاملاً ضروري و موثر مي باشد.
ذكر اين نكته ضروري است كه در رشته علوم كامپيوتر بيشتر اصول علمي و مباني رياضي و ساخت و به كارگيري كامپيوتر مورد توجه قرار مي گيرد.
دانشجويان اين رشته بايد آگاهي جامع از نظريه هاي علمي موجود در علوم كامپيوتر داشته باشند تا بتوانند دانش كامپيوتر را در حل مسايل بنيادي علوم كامپيوتر به كار گيرند.
ماهيت
دوره كارشناسي رشته علوم كامپيوتر يكي از دوره هاي آموزشي در نظام آموزشي عالي است كه به منظور تحقق اهداف زير ايجاد شده است:
- كسب آگاهي جامع از نظريه هاي علمي موجود در علوم كامپيوتر به نحوي كه دانشجويان مفاهيم اين علم را درك و نظرات عميق آن را بالقوه كسب نمايند.
- آماده سازي دانشجويان و فارغ التحصيلان براي بكارگيري دانش كامپيوتر در حل مسائل بنيادي علوم كامپيوتر.
- ايجاد پايه هاي علمي و تخصصي لازم در تعريف دقيق مسائل و پي گيري، حل و اجرا در مراحل طراحي، پياده سازي و اثبات منطقي صحت آنها جهت كاربردهاي كامپيوتر.
- انطباق با روند تحولات علمي، تكنولوژيكي و اجتماعي در رابطه با كامپيوتر.
- ايجاد  ديدگاههاي كلي و وسيع در رابطه با مطالبي كه امكان بررسي عميق آن در دوره كارشناسي ممكن نمي باشد.
پيشرفت سريع علوم كامپيوتر و گسترش روزافزون كاربرد آن در تحقيقات علمي، صنايع، اقتصاد، پزشكي و غيره ضرورت دستيابي و بهره برداري هرچه بيشتر از اين علم را آشكار مي سازد. ايجاد چنين دوره اي در جهت پي ريزي علوم كامپيوتر و گسترش آن در جهت خودكفايي علمي و تكنولوژيكي كاملاً ضروري و موثر مي باشدبراي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :